MAISTO FOTOGRAFAVIMAS

* Kiekviena diena – tai tobulo kadro ieškojimas. Dėmesys detalėms ir bendro vaizdo estetikai. Apšvietimas, kompozicija, maisto stilizavimas, emocija ir retušavimas – tai tik dalis dedamųjų dalių, telpančių į žodžius MAISTO FOTOGRAFIJA. 

Nuotrauka žurnalui "Geras Skonis"

Sveiki, esu fotografas Darius Gumbrevičius.

Profesionaliai fotografuoju nuo 2005 metų. Ir kur tik nesu fotografavęs, net šaldytuve prie -18 °C teko fotografuoti maisto kompozicijas :)

Fotografuoju knygoms, žurnalams, meniu, socialiniams tinklams ir t.t. Čia pateikiama tik nedidelė dalis mano fotografuotų darbų.

Fotografuoju tik tikrus-valgomus patiekalus, čia nėra nei vieno muliažo ar netikro produkto. Man svarbiausia, kad nuotraukos būtų "skanios".

Dažniausiai naudoju studijines fotoblykstes, bet nevengiu ir natūralaus apšvietimo. Su visa reikalinga fototechnika ir kilnojama fotostudija, galiu atvykti pas jus ir kartu mes galime sukurti kai ką skanaus ir įspūdingo. O smagiausia dalis aišku yra degustavimas :)

Maisto fotografo karjerą pradėjau žurnale "Geras Skonis", nuo to laiko maisto fotografavimas tapo mano vizitine kortėle.

Dirbame kartu. Užsakovai ir atsiliepimai:

Rasa Ščeponienė / Žurnalas GERAS SKONIS:


Norinčius susipažinti su Dariaus Gumbrevičiaus darbais, kviečiu pavartyti žurnalą GERAS SKONIS! Nuostabūs patiekalai, akį traukiantys interjerai, portretai, akimirkos iš renginių - dažniausiai tai šio fotografo sustabdyto gyvenimo akimirkos. Bendradarbiaujame jau daugiau nei 10 metų, todėl drąsiai galiu teigti, kad Darius - gabus ir atsakingas profesionalas bei malonus, draugiškas žmogus, kurio objektyvui šypsosi ne tik jo fotografuojami žmonės, bet ir patiekalai. Rasa Ščeponienė, Žurnalo GERAS SKONIS Vyr. redaktorė

St. Valentino restoranas:


Darius visų mūsų restoranų gastronominių kūrinių įamžintojas jau labai daug metų. Vasara, ruduo, žiema, pavasaris – skambinam Dariukui. Jo objektyvas fiksuoja visus mūsų naujus skonius. Buvo gal tik keli kartai, kada negalėjo fotografuoti, teko išbandyti kitų fotografų paslaugas, bet ne tas, ne taip ir viskas. Su Dariumi labai malonu dirbti, nuotraukos kokybiškos, gražios, laiku. Apibendrinus, esame labai patenkinti jo paslaugomis. Viskas super! Esame labai dėkingi! Nekeičiam į jokį kitą!

Susisiekite,


Mano kontaktai:

fotografas

DARIUS GUMBREVIČIUSel.paštas: foto@grafas.lt

telefonas: +37061015007


Užpildykite prašau šią formą ir aš susisieksiu su jumis kaip galima greičiau.